ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 грудня 2011 року N 7гн-1

Про внесення доповнень до наказу Генерального прокурора України від 6 квітня 2011 року N 7гн

З метою удосконалення організації роботи та підвищення ефективності нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

Доповнити наказ Генерального прокурора України від 6 квітня 2011 року N 7гн "Про організацію прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян" пунктом 1.1:

"1.1. Відповідальність за стан організації роботи на цьому напрямі покласти безпосередньо на перших керівників органів прокуратури".

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських сил України, Дніпровському екологічному прокурору, ректору Національної академії прокуратури України, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, довести його до відома прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали