Про внесення доповнень до Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 11 серпня 2011 року N 329

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
16 серпня 2011 р. за N 38/1480

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зі змінами та доповненнями), та з метою безперешкодного користування послугами пасажирського транспорту особами з обмеженими фізичними можливостями:

1. Пункт 10 Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області, що затверджені розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 24.07.2009 N 254 "Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", зареєстрованим в Головному управління юстиції у Запорізькій області 06.08.2009 за N 49/1385, доповнити другим абзацом такого змісту:

"Організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями".

2. Розпорядження набирає чинності з моменту офіційного оприлюднення.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. О. Литвин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали