ЧОПСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 09.09.2011 р. N 1228

Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

Відповідно до вимог Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736 (далі - Порядок), погодження надісланого листом Державної митної служби України від 13.07.2011 N 11.1/7-12/10228-ЕП, з метою спрощення та прискорення здійснення митних процедур наказую:

1. Внести до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) підприємства:

N з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Юридична адреса

1.

ТОВ СП "Д'юті Фрі Трейдінг"

14285992

м. Ужгород, вул. Слов'янська набережна, 25.

2. Начальникам структурних підрозділів митниці застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначених підприємств форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру (додаток 3 до Порядку).

3. Начальникам підрозділів митного оформлення проводити митний огляд товарів, що належать зазначеним підприємствам, вибірково та з періодичністю залежно від наявності обґрунтованих підстав для проведення такого огляду відповідно до статті 42 Митного кодексу України.

4. Начальникам структурних підрозділів митниці, відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання зазначеними підприємствами вимог наказу Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736, інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

5. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Гадару З. З.:

5.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу зазначеним підприємствам та електронної копії наказу до відповідних департаментів Державної митної служби України, регіональних митниць, митниць.

5.2. Внести дані зазначених підприємств до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Державної митної служби України.

5.3. При надходженні інформації про недотримання підприємствами положень Критеріїв оцінки підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затверджених наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 735, вживати заходів, передбачені чинним законодавством.

6. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Шеляг М. А. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно із розрахунком розсилки.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника митниці згідно з розподілом обов'язків.

 

Начальник митниці

О. І. Похилько

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали