ЖИТОМИРСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 16.09.2011 р. N 475

Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання абзацу 5 пункту 6 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, наказую:

1. Внести до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр), ПАТ "Біо мед скло" (код ЄДРПОУ 04763746, м. Житомир, вул. Промислова 26).

2. Внести до "зеленого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр), ТОВ "ВУДЛЕНД ІНТЕРНЕШНЛ" (код ЄДРПОУ 33621992, Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н., с. Наталівка, пров. Шкільний, 9).

3. Начальникам структурних підрозділів митниці, відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання ПАТ "Біо мед скло" та ТОВ "ВУДЛЕНД ІНТЕРНЕШНЛ" вимог наказу Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

4. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Слухову С. Г.:

4.1. Забезпечити направлення паперових копій даного наказу до ПАТ "Біо мед скло" та ТОВ "ВУДЛЕНД ІНТЕРНЕШНЛ", а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників, Департаменту аналітичної роботи та інформаційного моніторингу, митних органів.

4.2. Внести дані ПАТ "Біо мед скло" та ТОВ "ВУДЛЕНД ІНТЕРНЕШНЛ" до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

4.3 При надходженні інформації про недотримання ПАТ "Біо мед скло" та ТОВ "ВУДЛЕНД ІНТЕРНЕШНЛ" положень Критеріїв оцінки, вживати заходи, передбачені чинним законодавством.

5. Відділу організаційного та документального забезпечення довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Житомирської митниці згідно розподілу обов'язків.

 

Т. в. о. начальника митниці

М. П. Козарчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали