РІВНЕНСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 05.10.2011 р. N 421

Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

Відповідно до вимог Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 (далі - Порядок), погодження надісланого листом Держмитслужби України від 11.03.2011 N 11/7-10.09/4039-ЕП, з метою спрощення та прискорення здійснення митних процедур наказую:

1. Внести до "зеленого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) підприємство:

N
з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Місцезнаходження

1

Приватне підприємство "ТОРФВУД"

36318023

34600, Рівненська обл., м. Березне, вул. Андріївська, 4/3

2. Начальникам структурних підрозділів митниці застосовувати до товарів і транспортних засобів вищезазначених підприємств форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру (додаток 3 до Порядку).

3. Начальникам підрозділів митного оформлення проводити митний огляд товарів, що належать вищезазначеному підприємству, вибірково та з періодичністю залежно від наявності обґрунтованих підстав для проведення такого огляду відповідно до статті 42 Митного кодексу України, із врахуванням вимог підпункту 27 пункту 3 Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, затвердженого наказом Держмитслужби України від 20.04.2005 N 314.

4. Начальникам структурних підрозділів митниці, відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання вищезазначеним підприємством вимог Порядку та пункту 2 наказу Держмитслужби України від 10.08.2009 N 735 "Про затвердження Критеріїв оцінки підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення" (далі - наказ Держмитслужби) інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

5. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Маркевичу М. П.:

5.1. Забезпечити направлення завіреної копії даного наказу приватному підприємству "ТОРФВУД", а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

5.2. Внести дані зазначеного підприємства до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

5.3. При надходженні інформації про недотримання підприємством вимог Порядку та наказу Держмитслужби, вживати заходи, передбачені чинним законодавством.

6. Заступнику начальника відділу організаційного та документального забезпечення Шустовій Н. Є. забезпечити доведення цього наказу до заступників начальника митниці та керівників підрозділів згідно розрахунку розсилки.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на в. о. заступника начальника митниці Огородніка О. О.

 

Начальник митниці

Р. В. Микитюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали