ЗАПОРІЗЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 08.09.2011 р. N 658

Про внесення підприємства ПрАТ "Азовкабель" до "білого списку" Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання вимог пункту 6 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, на підставі заяви підприємства від 29.07.2011 N 1558, рішення постійно діючої комісії Запорізької митниці по визначенню рівня довіри митного органу до підприємства - резидента, з урахуванням листа Держмитслужби України від 05.09.2011 N 12/1-12.1/1551-ЕП, наказую:

1. Включити Приватне акціонерне товариство "Азовкабель" 71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Промислова, 2-І (код ЄДРПОУ 31600918) до "білого списку" Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України.

2. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників забезпечити:

2.1. Надсилання електронної копії цього наказу засобами електронного зв'язку до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам та паперової копії даного наказу зазначеному підприємству.

2.2. Внесення відповідної інформації до програмно-інформаційного комплексу Єдиної автоматизованої інформаційної системи Державної митної служби України "Реєстр підприємств, які працюють у спрощеному порядку".

3. Заступнику начальника митниці - начальнику служби боротьби з контрабандою та порушенням митних правил, начальникам відділів митного оформлення та митних постів, відділу організації митного контролю та роботи митних посередників забезпечити доведення цього наказу до відома підпорядкованого особового складу та безумовного виконання його вимог.

4. Відділу організаційного та документального забезпечення (Семенова С. В.) забезпечити доведення цього наказу до заступників начальника митниці, керівників структурних підрозділів згідно розрахунку розсилки.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. начальника Запорізької митниці

Г. О. Омельченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали