ЖИТОМИРСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 18.08.2011 р. N 437

Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання абзацу 5 пункту 6 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, наказую:

1. Внести до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) ТОВ "ПЕЛЛЕТ - ЕНЕРГО ЄМІЛЬЧИНЕ" (код ЄДРПОУ 36575504, Житомирська обл., Ємільчинський р-н, смт Ємільчине, вул. Леніна, 2).

2. Начальникам структурних підрозділів митниці, відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання ТОВ "ПЕЛЛЕТ - ЕНЕРГО ЄМІЛЬЧИНЕ" вимог наказу Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

3. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Слухову С. Г.:

3.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу до ТОВ "ПЕЛЛЕТ - ЕНЕРГО ЄМІЛЬЧИНЕ", а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників, Департаменту аналітичної роботи та інформаційного моніторингу, митних органів.

3.2. Внести дані ТОВ "ПЕЛЛЕТ - ЕНЕРГО ЄМІЛЬЧИНЕ" до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

3.3. При надходженні інформації про недотримання ТОВ "ПЕЛЛЕТ - ЕНЕРГО ЄМІЛЬЧИНЕ" положень Критеріїв оцінки, вживати заходи, передбачені чинним законодавством.

4. Відділу організаційного та документального забезпечення довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Житомирської митниці згідно розподілу обов'язків.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

В. о. начальника митниці

В. А. Щербань

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали