ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 13.09.2011 р. N 671

Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

Відповідно до Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 31.08.2009 за N 814/16830, погодженої заяви підприємства ТОВ "Імпекс" від 10.08.2011 N 006304, наказую:

2. Відділу організації митного контролю та роботи митних посередників (Маргаритін В. В.) включити до "білого списку" Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр), таке підприємство:

N з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Місцезнаходження

1.

ТОВ "Імпекс"

32281388

49027, м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 35-б/89

2. Начальникам підрозділів митного оформлення:

2.1. Застосовувати до товарів і транспортних засобів підприємства, зазначеного у п. 1 цього наказу, форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого списку" Реєстру, визначеного у наказі Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736.

2.2. Проводити вибірково митний огляд товарів та транспортних засобів, що належить підприємству, зазначеному у п. 1 цього наказу.

3. Начальникам підрозділів митниці, в межах повноважень підрозділів, при виявленні фактів недотримання підприємством, зазначеним у п. 1 цього наказу, вимог наказу Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

4. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Маргаритину В. В. забезпечити:

4.1. Направлення протягом доби після підписання цього наказу його завіреної копії підприємству, зазначеному у п. 1 цього наказу.

4.2. Направлення електронної копії цього наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

4.3. Внесення даних підприємства, зазначеного у п. 1 цього наказу, до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Державної митної служби України.

4.4. Вживання заходів, передбачених чинним законодавством, при надходженні інформації про недотримання підприємством, зазначеним у п. 1 цього наказу, положень Критеріїв оцінки.

5. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Кекуатовій Н. І. забезпечити ознайомлення з цим наказом заступників начальника митниці та начальників структурних підрозділів.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників начальника митниці відповідно до Розподілу обов'язків між начальником Дніпропетровської митниці та його заступниками.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник митниці

М. А. Сухіна

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали