КИЇВСЬКА ОБЛАСНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 05.09.2011 р. N 636

Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

Відповідно до пункту 15 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 31.08.2009 за N 814/16830, та листа Державної митної служби від 26.08.2011 N 12/1-12.1/1429-ЕП наказую:

1. Включити до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) підприємства:

N з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Юридична адреса

1

Публічне акціонерне товариство "Миронівський хлібопродукт"

25412361

08800, Київська область, Миронівський район, місто Миронівка, вулиця Елеваторна, 1

2

Публічне акціонерне товариство "Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів "

00951770

08800, Київська область, Миронівський район, місто Миронівка, вулиця Елеваторна, 1

2. Керівникам структурних підрозділів митниці застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначеного підприємства форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру (наказ Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736).

3. Підрозділам митного оформлення проводити митний огляд товарів, що належать зазначеному підприємству, вибірково та з періодичністю, залежно від наявності обґрунтованих підстав для проведення такого огляду відповідно до статті 42 Митного кодексу України.

4. Структурним підрозділам митниці, відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання зазначеним підприємством вимог наказу Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

5. Відділу організації митного контролю та роботи митних посередників забезпечити:

5.1. Направлення паперової копії даного наказу зазначеному підприємству, а електронної копії наказу Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, регіональним митницям, митницям.

5.2. Внесення даних зазначеного підприємства до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

5.3 При надходженні інформації про недотримання підприємством положень Критеріїв оцінки, вжиття заходів, передбачених чинним законодавством.

6. Відділу організаційного та документального забезпечення довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Начальник митниці

В. А. Григор'єв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали