ХАРКІВСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 12.02.2010 р. N 81

Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання абзацу 5 пункту 6 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 (далі - Порядок), наказую:

1. Включити до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) Державне науково-виробниче підприємство "Об'єднання Комунар",код ЄДРПОУ 14308730, 61070, м. Харків, вул. Григорія Рудіка, 8.

2. Начальникам підрозділів митниці:

2.1. Застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначеного підприємства форми і обсяги митного контролю відповідно до вимог Порядку.

2.2. З метою здійснення постійного контролю за дотриманням умов оцінки зазначеним підприємством забезпечити безумовне виконання вимог Інструкції про порядок взаємодії підрозділів митниці під час реалізації вимог Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, що затверджена наказом митниці від 13.10.2009 N 796.

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Романовій Т. А. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

4. Відповідальність за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці згідно з розподілом обов'язків.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. начальника митниці

О. Г. Даниленко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали