ХЕРСОНСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 20.09.2011 р. N 461

Про внесення ВАТ "АПФ "Таврія" до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Держмитслужби України

На виконання пунктів 3 та 6 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 (далі - Порядок), наказую:

1. Включити Відкрите акціонерне товариство "Агропромислова фірма "Таврія" (код ЄДРПОУ 00413475, місцезнаходження: Херсонська обл., м. Нова Каховка, проспект Дніпровський, 299) до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр).

2. Начальникам структурних підрозділів митниці:

2.1. Застосовувати до товарів і транспортних засобів ВАТ "Агропромислова фірма "Таврія" форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, згідно з положеннями пунктів 7 та 10 Порядку.

2.2. Відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання ВАТ "Агропромислова фірма "Таврія" вимог Порядку, інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

3. Т. в. о. начальника відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Мурашевій О. А. забезпечити:

3.1. Протягом доби з дня реєстрації наказу, направлення паперової копії даного наказу до ВАТ "Агропромислова фірма "Таврія", а електронної копії наказу - до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

3.2. Внесення відповідної інформації до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на т. в. о першого заступника начальника Херсонської митниці Єрьоменка В. В.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Т. в. о. начальника
Херсонської митниці

В. І. Альохін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали