Додаткова копія: Про внесення змін до деяких наказів Державної аудиторської служби України

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 квітня 2018 року N 81

Про внесення змін до деяких наказів Державної аудиторської служби України

З метою виконання вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", відповідно до пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року N 43 (Постанова N 43), та у зв'язку з введенням в дію структури та штатного розпису апарату Державної аудиторської служби України наказом Держаудитслужби від 13 березня 2018 року N 50 наказую:

1. У Плані діяльності Держаудитслужби з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженому наказом Держаудитслужби від 15 грудня 2017 року N 261 (План N 261):

у позиції 1 слова "державних фондів та" виключити;

у графі "Структурні підрозділи Держаудитслужби, відповідальні за розробку регуляторного акта" слова "Управління євроінтеграції" замінити словами "Департамент стратегічного планування, звітності".

2. У графі "Назва підрозділу Держаудитслужби, відповідального за проведення відстеження результативності регуляторного акта" Плану-графіка заходів з відстеження Держаудитслужбою результативності регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого наказом Держаудитслужби від 04 грудня 2017 року N 248, слова "моніторингу та перевірок" замінити словами "контролю у сфері", слова "Управління євроінтеграції" словами "Департамент стратегічного планування, звітності".

 

Голова

Л. Гаврилова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали