ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2011 року N 193

Про внесення змін до деяких наказів Головдержслужби щодо розподілу обов'язків

З метою приведення актів Головдержслужби у відповідність до Тимчасового розподілу обов'язків між Начальником, першим заступником та заступниками Начальника Головдержслужби України, затвердженого наказом Головдержслужби від 14.07.2011 N 172 (Наказ N 172), наказую:

1. Пункт 7 наказу Головдержслужби від 24.09.2007 N 254 "Про затвердження нової редакції Порядку здійснення контролю" викласти в редакції:

"7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Начальника Головдержслужби згідно з розподілом обов'язків.".

2. У розділі "Заступники голови Організаційного комітету" додатка 1 до наказу Головдержслужби від 04.03.2009 N 66 "Про затвердження персонального складу Організаційного комітету з питань підготовки та проведення третього етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій" позицію першу виключити.

3. У додатку до наказу Головдержслужби від 28.02.2011 N 45 "Про затвердження складу експертної групи для перевірки наведених в анкетах учасників Всеукраїнського конкурсу "Приязна адміністрація" у 2010 - 2011 роках відомостей" (Наказ N 45) позицію першу викласти в редакції:

"ВИШНЕВСЬКИЙ Андрій Володимирович заступник Начальника Головдержслужби, голова експертної групи".

4. Адміністративно-фінансовому департаменту ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби, керівників структурних підрозділів, директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, директора Школи вищого корпусу державної служби.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Начальника Головдержслужби

О. Шевченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали