МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 січня 2012 року N 15

Про внесення змін до деяких наказів Мінагрополітики України

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Внести зміни до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.12.2011 N 688 "Про припинення діяльності державних підприємств" (Наказ N 688), виклавши пункт 4 у такій редакції:

"4. Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог державного підприємства "Гуслі" та державного підприємства "Сільськогосподарське підприємство "Нива" з дати офіційного опублікування оголошень про припинення їх діяльності".

У зв'язку з цим пункти четвертий та п'ятий вважати відповідно пунктами п'ятим та шостим.

2. Внести зміни до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.12.2011 N 755 "Про припинення діяльності державного підприємства "Татарбунарський виноробний завод" (Наказ N 755), доповнивши його пунктом 2.1 такого змісту:

"2.1. Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог державного підприємства "Татарбунарський виноробний завод" з дати офіційного опублікування оголошення про припинення його діяльності".

3. Внести зміни до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.12.2011 N 771 "Про припинення діяльності державного підприємства винзавод "Алко-Прима", доповнивши його пунктом 2.1 такого змісту:

"2.1. Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог державного підприємства винзавод "Алко-Прима" з дати офіційного опублікування оголошення про припинення його діяльності".

4. Внести зміни до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.12.2011 N 774 "Про припинення діяльності Долинського солевиварювального комбінату" (Наказ N 774), доповнивши його пунктом 2.1 такого змісту:

"2.1. Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог Долинського солевиварювального комбінату з дати офіційного опублікування оголошення про припинення його діяльності".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали