ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ПОСТАНОВА

від 3 квітня 2012 року N 23

Про внесення змін до деяких постанов правління Фонду

У зв'язку з необхідністю врегулювання питання роботи постійних комісій правління Фонду та з метою забезпечення ефективності роботи правління Фонду правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановляє:

1. Внести зміни до постанов правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 5 червня 2001 року N 8 "Про затвердження Регламенту правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності", від 18.04.2003 N 15 "Про черговість сторін, від яких обирається голова правління Фонду" згідно Додатка до цієї постанови.

2. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

Голова правління

В. М. Коломієць


 

Додаток
до постанови правління Фонду
03.04.2012 N 23


Зміни до деяких постанов правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

1. До постанови правління Фонду від 5 червня 2001 року N 8 "Про затвердження Регламенту правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності" внести наступні зміни:

- в пунктах 1.2, 9.2 слова "народженням та" виключити;

- абзац другий пункту 1.3 викласти в такій редакції:

"У разі якщо під час виникнення стихійного лиха, техногенної катастрофи, епідемії, епізоотії, при потребі вирішення кадрових питань (звільнення) виникає термінова необхідність прийняття рішення правлінням Фонду у період між його засіданнями, таке рішення може прийматися шляхом опитування членів правління Фонду з обов'язковим наступним інформуванням про прийняте (відхилене) рішення членів правління Фонду на найближчому засіданні правління Фонду";

- в абзаці шостому пункту 10.1 після слова "стрічку" доповнити словами "(або в електронному форматі з подальшим записом на відповідний носій)".

2. В преамбулі та пункті 4 постанови правління Фонду від 18.04.2003 N 15 "Про черговість сторін, від яких обирається голова правління Фонду" слова "народженням та" виключити.

 

Начальник
юридичного управління

К. Ю. Карєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали