ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.01.2012 р. N 19

Про внесення змін до деяких розпоряджень голови облдержадміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв'язку із реорганізацією та утворенням деяких територіальних органів центральних органів виконавчої влади:

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 14 лютого 2006 року N 46 "Про затвердження Положення про проведення огляду-конкурсу на кращий підрозділ місцевої пожежної охорони" такі зміни:

У тексті розпорядження та Положенні про проведення огляду-конкурсу на кращий підрозділ місцевої пожежної охорони, затвердженого цим розпорядженням слова "Головного управління МНС в Вінницькій області" в усіх відмінках замінити словами "управління Держтехногенбезпеки у Вінницькій області" у відповідному відмінку.

2. Внести дорозпорядження голови облдержадміністрації від 22 лютого 2011 року N 76 "Про затвердження заходів із забезпечення пожежної безпеки" такі зміни:

У тексті розпорядження та заходах затверджених цим розпорядженням слова "управління МНС в Вінницькій області" в усіх відмінках замінити словами "управління Держтехногенбезпеки у Вінницькій області" у відповідному відмінку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали