ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 98

Про внесення змін до Інструкції про порядок службового розслідування за фактом ушкодження здоров'я, що призвело до каліцтва, інвалідності або загибелі працівника прокуратури

У зв'язку із структурними та кадровими змінами, на підставі частини 5 статті 50 Закону України "Про прокуратуру" і пункту 9 Порядку та умов виплати компенсації у разі каліцтва чи інвалідності працівника прокуратури або одноразової допомоги у разі його загибелі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 року N 174, на часткову зміну наказу Генерального прокурора України від 31 травня 2010 року N 28, наказую:

1. Внести зміни до Інструкції про порядок службового розслідування за фактами ушкодження здоров'я, що призвело до каліцтва, інвалідності або загибелі працівника прокуратури.

1.1. Пункт 3 після слів "першого заступника" доповнити словами "або заступника" і далі за текстом.

1.2. У пункті 4 слова "Генеральним прокурором України або виконувачем його обов'язків" замінити словами: "головою комісії Генеральної прокуратури України, у разі його відсутності заступником голови" і далі за текстом.

1.3. Пункт 11 викласти у такій редакції:

"За результатами власного службового розслідування та вивчення матеріалів і висновків службового розслідування, що надійшли від підпорядкованих прокуратур, голова комісії приймає рішення щодо виплати компенсації чи одноразової допомоги або відмови у цьому, про що повідомляється заявник протягом п'яти днів."

2. Затвердити персональний склад комісії Генеральної прокуратури України з проведення службового розслідування фактів ушкодження здоров'я, що призвело до каліцтва, інвалідності або загибелі працівника прокуратури:

Середа
Григорій Порфирович

- заступник Генерального прокурора України (голова комісії);

Заболотна
Лариса Василівна

- начальник Головного управління кадрового забезпечення (заступник голови комісії);

Бурдоль
Євген Павлович

- начальник управління правового та методичного забезпечення Головного управління організаційного та правового забезпечення;

Єрхова
Людмила Вікторівна

- начальник відділу фінансування та бухгалтерського обліку головний бухгалтер;

Романчук
Роман Васильович

- заступник начальника управління захисту прав і свобод громадян начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави;

Сингаєвський
Олег Іванович

- начальник Головного управління Забезпечення діяльності органів прокуратури;

Наливайко
Олег Ігорович

- старший прокурор відділу роботи з кадрами управління кадрів Головного управління кадрового забезпечення (секретар комісії).

3. Наказ Генерального прокурора України від 16 грудня 2010 року N 3954ц вважати таким, що втратив чинність.

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, ознайомити з наказом усіх працівників органів прокуратури.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали