ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 лютого 2012 року N 123

Про внесення змін до Класифікатора документів

Відповідно до статті 310 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2002 N 1876 "Про відомчі класифікатори з питань митної статистики, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій" наказую:

1. Внести до розділу 5 "Ліцензії, дозволи, сертифікати та інші документи, що видаються державними органами України" Класифікатора документів, затвердженого наказом Держмитслужби від 15.02.2011 N 107 (Наказ N 107) (зі змінами), такі зміни:

код та найменування документа за кодом "5038" виключити;

доповнити розділ після коду й найменування документа за кодом "5122" новим рядком такого змісту:

"

5129

Висновок про відсутність озоноруйнівних речовин у товарах, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню (Мінприроди України)

";

в описі найменування документа за кодом "5308" слова та цифри "крім позначених кодами 5109, 5231" замінити словами та цифрами "крім позначеного кодом 5109";

опис найменування документа за кодом "5501" викласти в такій редакції:

"Відомості про дотримання вимог законодавства щодо здійснення санітарно-епідеміологічного контролю товару (наявність відбитку штампа територіальних органів Державної санітарно-епідеміологічної служби України "Санітарно-епідеміологічний контроль здійснено" на товаросупровідних (товарно-транспортних) документах")".

2. Департаменту митних інформаційних технологій і статистики до набрання чинності цим наказом доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням його положень.

3. Прес-службі, Управлінню декларування та митних режимів актуалізувати рубрику "Класифікатори" веб-сайта Держмитслужби в мережі Інтернет з урахуванням положень цього наказу.

4. Установити, що цей наказ набирає чинності через 7 днів з дня його видання.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на т. в. о. директора Департаменту організації митного контролю та оформлення, члена колегії Держмитслужби Пашка П. В.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали