ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.08.2011 р. N 11.1/2-12.4/11771-ЕП

Керівникам митних органів

Про внесення змін до листа Держмитслужби України від 02.03.2009 N 11/1-10.19/1787-ЕП

З метою вдосконалення порядку заповнення документів контролю за переміщенням товарів та подальшого впровадження електронного декларування товарів унести до листа Держмитслужби України від 02.03.2009 N 11/1-10.19/1787-ЕП такі зміни:

1. Доповнити пункт 4 новим абзацом такого змісту:

"При доставці товарів до митниці призначення автомобільним транспортом у попередньому повідомленні, попередній митній декларації та внутрішньому транзитному документі декларантом додатково заповнюється графа 30.".

2. У Порядку (описі) заповнення граф попереднього повідомлення, попередньої митної декларації або внутрішнього транзитного документа, наведеному в додатку до листа Держмитслужби України від 02.03.2009 N 11/1-10.19/1787-ЕП:

2.1. В описі графи 9:

доповнити опис після абзацу першого новим абзацом другим такого змісту:

"У разі застосування заходів гарантування у вигляді надання незалежними фінансовими посередниками фінансових гарантій митним органам, у графі зазначаються відомості про відповідного незалежного фінансового посередника, вчиняється запис "Див. доп.", а в доповненні наводяться відомості про резидента, що уклав зовнішньоекономічний договір (контракт) або інший документ, що використовується в міжнародній практиці замість договору (контракту).". У зв'язку з цим абзаци другий - дев'ятнадцятий уважати відповідно абзацами третім - двадцятим;

в абзаці третьому слово "особу" замінити словом "осіб".

2.2. Доповнити Порядок після опису графи 29 описом графи 30 такого змісту:

"Графа 30 "Місцезнаходження товарів"

При переміщенні товарів автомобільним транспортом у графі зазначається код місця прибуття згідно з Класифікатором місць прибуття, затвердженим наказом Держмитслужби України від 17.05.2011 N 395 "Про затвердження Класифікатора місць прибуття" (Наказ N 395) (зі змінами).".

У зв'язку з цим запроваджується автоматизований контроль правильності заповнення граф попередньої митної декларації при застосуванні заходів гарантування у вигляді надання незалежними фінансовими посередниками фінансових гарантій митним органам в частині:

відповідності номера і дати гарантійного документа даним про гарантійний документ, зазначеним під кодом документа "9303" у графі 44 документа контролю за переміщенням товарів;

відповідності коду за ЄДРПОУ незалежного фінансового посередника, яким виданий гарантійний документ, коду за ЄДРПОУ, зазначеному в графі 9 документа контролю за переміщенням товарів;

відповідності коду за ЄДРПОУ (номера за ДРФО) суб'єкта ЗЕД, указаного в гарантійному документі, коду за ЄДРПОУ (номеру за ДРФО) резидента, що уклав зовнішньоекономічний договір (контракт) або інший документ, що використовується в міжнародній практиці замість договору (контракту), зазначеному в доповненні до документа контролю за переміщенням товарів з посиланням на графу 9 такого документа;

неперевищення гарантійною сумою, зазначеної в лівому підрозділі графи 52 документа контролю за переміщенням товарів, суми митного боргу, зазначеної в гарантійному документі.

Цей лист набирає чинності з 20.09.2011.

Департаменту митних інформаційних технологій до набрання чинності цим листом допрацювати програмне забезпечення ЄАІС Держмитслужби України, за допомогою якого здійснюється контроль правильності заповнення документів контролю за переміщенням товарів відповідно до наданих роз'яснень.

Про зазначене вище прошу невідкладно поінформувати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, взятих на облік у ваших митницях, а також розробників відповідного програмного забезпечення.

 

Перший заступник
Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали