Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 06 лютого 2019 року N 63

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.06.2019

м. Київ

N 324

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
02 липня 2019 р. за N 720/33691

Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 06 лютого 2019 року N 63

Відповідно до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 року N 302 (із змінами), Положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 січня 1995 року N 16, Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 413 (Постанова N 413) (із змінами), та з метою забезпечення соціального захисту учасників бойових дій, які перебувають на обліку в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України,

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 25 Положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 06 лютого 2019 року N 63 (Положення N 63), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2019 року за N 210/33181, доповнити новим абзацом такого змісту:

"У разі видачі особі нового посвідчення учасника бойових дій у зв'язку зі зміною прізвища, імені або по батькові Комісія у місячний строк подає про це інформацію центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів та осіб, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".".

2. Внести до Інструкції про порядок видачі посвідчень учасників бойових дій, нагрудних знаків "Ветеран війни - учасник бойових дій" і листів талонів на право одержання ветераном війни проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України (Наказ N 63), затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 06 лютого 2019 року N 63 (Положення N 63), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2019 року за N 211/33182, такі зміни:

після пункту 9 доповнити новим пунктом 10 такого змісту:

"10. У разі зміни прізвища, імені або по батькові за рапортом (заявою) особи їй видаються нове посвідчення учасника бойових дій та лист талонів, а попередні знищуються в установленому порядку.

До рапорту (заяви) додаються:

копія свідоцтва про одруження (розлучення);

копія паспорта;

витяг з наказу (по особовому складу) про зміну особою прізвища, імені або по батькові.".

У зв'язку з цим пункти 10 - 15 вважати відповідно пунктами 11 - 16;

абзац другий пункту 12 викласти в такій редакції:

"У посвідченні учасника бойових дій, яке видається у разі зміни прізвища, імені або по батькові, замість втраченого або непридатного, у верхньому лівому куті внутрішнього правого боку обкладинки ставиться відмітка "Дублікат".".

3. Директору Департаменту кадрової роботи та управління персоналом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням вимог цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови Служби
генерал-майор

О. М. Чаузов

ПОГОДЖЕНО:

 

Виконавчий Віце-президент
Конфедерації роботодавців України

О. Мірошниченко

Голова СПО
об'єднань профспілок

Г. В. Осовий

Керівник Секретаріату
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

Голова комісії з ліквідації, перший
заступник Голови Державної служби
України у справах ветеранів війни та
учасників антитерористичної операції

І. В. Мальцев

Міністр у справах ветеранів України

І. Фріз

Міністр соціальної політики України

А. Рева
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали