ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2011 року N 208

Про внесення змін до наказу Держкомстату від 30.08.2010 N 365 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі структурної статистики"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою вдосконалення статистичних спостережень зі структурної статистики й запровадження в державну статистичну діяльність переглянутої версії стандартної міжнародної класифікації видів економічної діяльності наказую:

1. Унести зміни до наказу Держкомстату від 30.08.2010 N 365 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі структурної статистики", виклавши пункти 1 та 2 у такій редакції:

"1. Затвердити форми державних статистичних спостережень зі структурної статистики, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи зі звіту за 2011 рік:

N 1-підприємництво (річна) "Звіт про основні показники діяльності підприємства";

N 1-підприємництво (коротка) - річна "Звіт про основні показники діяльності підприємства".

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форми, що додаються, будуть розміщені в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.

2. Поширити форми державних статистичних спостережень зі структурної статистики, затверджені цим наказом, на юридичних осіб (підприємства):

2.1. Форми N 1-підприємництво (річна) "Звіт про основні показники діяльності підприємства" - на підприємства усіх видів економічної діяльності (крім банків та бюджетних установ).

2.2. Форму N 1-підприємництво (коротка) - річна "Звіт про основні показники діяльності підприємства" - на малі підприємства усіх видів економічної діяльності (крім банків та бюджетних установ) на вибірковій основі.".

2. Унести зміни до форм державних статистичних спостережень N 1-підприємництво (річна) "Звіт про основні показники діяльності підприємства" та N 1-підприємництво (коротка) - річна "Звіт про основні показники діяльності підприємства", затверджених наказом Держкомстату від 30.08.2010 N 365 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі структурної статистики", замінивши у колонці "термін подання" цифру та слово "20 лютого" цифрою та словом "9 лютого".

3. Департаменту міжгалузевої статистики підприємств (Жук І. М.) довести цей наказ до відома територіальних органів державної статистики.

4. Визнати такою, що втратила чинність з 1 січня 2012 року, форму державного статистичного спостереження N 1-підприємництво (квартальна) "Звіт про основні показники діяльності підприємства", затверджену наказом Держкомстату від 30.08.2010 N 365 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі структурної статистики".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Колеснік В. І.

 

В. о. голови комісії з проведення
реорганізації Держкомстату -
заступник Голови

Н. С. Власенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали