ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2012 року N 1/2гн-2

Про внесення змін до наказу Генерального прокурора України від 30 грудня 2010 року N 1/2гн

З метою подальшого удосконалення діяльності прокуратур міст з районним поділом, керуючись ст. 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

Внести такі зміни та доповнення до наказу Генерального прокурора України від 30.12.2010 N 1/2гн "Про особливості організації роботи прокуратур міст з районним поділом":

1. У пункті 4.4 слова "надають практичну і методичну допомогу з цих питань" виключити.

2. Пункт 4.8 після слів "за галузевими напрямами прокурорсько-слідчої діяльності" доповнити словами "та надають практичну і методичну допомогу з цих питань".

З наказом ознайомити заступників Генерального прокурора України, працівників центрального апарату, надіслати його прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, ректору Національної академії прокуратури України, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, довести до відома прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали