КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 01.02.2012 р. N 150

Про внесення змін до наказу Київської регіональної митниці від 19.01.2012 N 42

З метою виконання вимог наказу Держмитслужби України від 23.12.2011 N 1079 "Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби України" (Наказ N 1079) та у зв'язку зі змінами в структурі Київської регіональної митниці наказую:

1. Унести зміни до пункту 1.5 Положення про митний пост "Київ-західний" Київської регіональної митниці, затвердженого наказом Київської регіональної митниці від 19.01.2012 N 42 "Про затвердження Положень про митні пости Київської регіональної митниці, Положень про відділи митного оформлення митних постів Київської регіональної митниці, Положень про сектори митного оформлення митного поста "Київ-енергетичний" Київської регіональної митниці та розподіл території і компетенції, в межах яких здійснюють функції відділи митного оформлення митних постів Київської регіональної митниці та сектори митного оформлення митного поста "Київ-енергетичний" Київської регіональної митниці та втрату чинності наказів Київської регіональної митниці" (Положення N 42), виклавши його в наступній редакції:

"1.5. Митний пост розташовується за адресами:

- м. Київ, вул. Малинська, 20 - територія вантажного митного комплексу ВАТ "КАТП-13054";

- м. Київ, вул. Богатирська, 1-д - територія вантажного митного комплексу ТОВ "Фрозен-Фріо";

- м. Київ, бульвар І. Лепсе, 8-а - територія АБК-2 КРМ;

- м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4 - територія ДНПП "Електронмаш";

- Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Антонова, 1-а - територія ДП "Кюне і Нагель";

- Київська обл., Макарівський р-н, с. Калинівка, вул. Київська, 49-ж - територія складу тимчасового зберігання відкритого типу товариства з обмеженою відповідальністю "Сентос Централ Логістікс";

- м. Київ, вул. Туполева, 23 - територія вантажного митного комплексу ЗАТ "Київтрансекспедиція".

2. Унести зміни до пункту 1.5 Положення про митний пост "Київ-східний" Київської регіональної митниці, затвердженого наказом Київської регіональної митниці від 19.01.2012 N 42 "Про затвердження Положень про митні пости Київської регіональної митниці, Положень про відділи митного оформлення митних постів Київської регіональної митниці, Положень про сектори митного оформлення митного поста "Київ-енергетичний" Київської регіональної митниці та розподіл території і компетенції, в межах яких здійснюють функції відділи митного оформлення митних постів Київської регіональної митниці та сектори митного оформлення митного поста "Київ-енергетичний" Київської регіональної митниці та втрату чинності наказів Київської регіональної митниці" (Положення N 42), виклавши його в наступній редакції:

"1.5. Митний пост розташовується за адресами:

- м. Київ, вул. Довбуша, 22 - територія вантажного митного комплексу ДП "УДЦТС "Ліски";

- м. Київ, вул. Новоконстянтинівська, 2-а - територія залізничної станції "Київ-Петрівка";

- Київська обл., смт Велика Димерка, вул. Київська (Броварська), 150 - територія ТОВ "Рабен Україна";

- Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченко, 100 - територія ПП "Фармлогістика";

- Київська обл., м. Яготин, вул. Філатова, 112 - територія "Кондитерська корпорація "Рошен";

- Київська обл., с. В. Олександрівка, вул. Бориспільська, 9 - територія вантажного митного комплексу ТОВ "ХФК "Біокон";

- м. Київ, вул. Дніпроводська, 1 - територія ПІІ "Ост-Вест Експрес";

- м. Київ, вул. Зрошувальна, 7 - територія ЗАТ "КВК "Рапід".

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести даний наказ до відома структурних підрозділів Київської регіональної митниці згідно зі списком розсилки.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Київської регіональної митниці відповідно до тимчасового покладання повноважень.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали