МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2011 року N 400

Про внесення змін до наказу Мінагрополітики України від 07.07.2011 N 324

У зв'язку із кадровими змінами в центральному апараті Мінагрополітики України та відповідно до пункту 2 протоколу N 1 засідання постійно діючої комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань списання багаторічних насаджень підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України, від 26 липня 2011 року наказую:

1. Внести до складу постійно діючої комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань списання багаторічних насаджень підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України (далі - Комісія), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.07.2011 N 324 "Про створення постійно діючої комісії з питань списання багаторічних насаджень підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України", такі зміни:

1.1. Ввести до складу Комісії:

Вашешнікова Миколу Олександровича - директора Департаменту правової та законопроектної роботи;

Квашу Сергія Миколайовича - директора Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку.

1.2. Замінити в ініціалах члена Комісії Кухарчука літери "О. М." на літери "О. Ф.".

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

С. І. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали