МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 липня 2011 року N 255

Про внесення змін до наказу Міненерговугілля України від 29.04.2011 N 94

З метою здійснення заходів для підготовки проведення концесійного конкурсу цілісних майнових комплексів державних підприємств "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит" наказую:

1. Внести до наказу Міненерговугілля України від 29.04.2011 N 94 "Про здійснення заходів з підготовки проведення концесійного конкурсу ДП "Ровенькиантрацит" і ДП "Свердловантрацит" (Наказ N 94) такі зміни:

1.1. Підпункт 3.1 пункту 3 наказу викласти у такій редакції:

"3.1. У строк до 6 липня 2011 року:

3.1.1. Розробити проект Положення про конкурсну комісію та надати пропозиції щодо кваліфікаційного складу конкурсних комісій ДП "Ровенькиантрацит" і ДП "Свердловантрацит".

3.1.2. Підготувати проекти умов конкурсу, конкурсної документації, інформації про оголошення концесійних конкурсів та подати на розгляд конкурсним комісіям.".

1.2. Пункт 3 наказу доповнити підпунктами 3.7 та 3.8 такого змісту:

"3.7. Після оголошення конкурсу забезпечити розгляд заявок претендентів про участь у концесійних конкурсах та за їх результатами надати пропозиції щодо допущення (недопущення) претендентів до участі у концесійному конкурсі з обґрунтуванням причин відмови згідно чинного законодавства України.

3.8. Приймати рішення щодо залучення, у разі необхідності, до проведення концесійного конкурсу експертів з питань, що підлягають розгляду на засіданні Конкурсної комісії. Прийняті рішення доводити до відома Конкурсної комісії.".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали