МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 лютого 2012 року N 93

Про внесення змін до наказу Міненерговугілля від 29.03.2011 N 30

З метою визначення права першого та другого підписів на документах Міненерговугілля та відповідно до наказу Державного казначейства України від 2 грудня 2002 р. N 221 "Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державного казначейства України", наказу Міненерговугілля від 01.11.2011 N 669 "Про функціональні повноваження Міністра та його заступників" (Наказ N 669) наказую:

1. Внести до наказу Міненерговугілля від 29.03.2011 N 30 "Про надання права першого та другого підписів на документах Міненерговугілля" (Наказ N 30) такі зміни:

2. У пункті 1:

2.1. слова "мережа установ та організацій, які отримують кошти з держбюджету" замінити словами "мережа розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету";

2.2. після слів "розподіли показників зведених кошторисів і зведених планів асигнувань загального та спеціального фондів державного бюджету," доповнити словами "кошториси, плани асигнувань загального та спеціального фонду бюджету, розрахунки видатків на утримання центрального апарату,"

3. Доповнити наказ пунктами 7 та 8 такого змісту:

"7. Установити, що фінансова та бюджетна звітність Міненерговугілля підписується заступником Міністра - керівником апарату Макухою В. О., заступником Міністра Чехом С. М. - перший підпис, та директором Департаменту бухгалтерського обліку і звітності Пержинською С. Л., а у разі її відсутності особою, що виконує обов'язки такої посадової особи - другий підпис.

8. Визначити посадовими особами, уповноваженими підписувати розрахунково-звітні документи центрального апарату Міністерства (перелік яких додається), з правом першого підпису - директора Департаменту бухгалтерського обліку і звітності Пержинську С. Л., з правом другого підпису - начальника відділу бухгалтерського забезпечення апарату Департаменту бухгалтерського обліку і звітності Нікіташ Л. М."

У зв'язку з цим пункт 7 наказу вважати пунктом 9.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 

Додаток
до наказу Міненерговугілля
13.02.2012 N 93

Розрахунково-звітні документи центрального апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

N
з/п

Назва

1)

Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

2)

Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку.

3)

Звіт з праці N 1-ПВ.

4)

Звіт про кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

5)

Заява-розрахунок на здійснення фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

6)

Заявки на видачу готівки та перерахування коштів на вкладні рахунки (Порядок N 1223).

7)

Відомості для зарахування на рахунки у банку заробітної плати співробітників та відомості на виплату грошей.

8)

Довідки про нараховану заробітну плату працівникам.

9)

Довідки працівникам про доходи та податки.

10)

Список постраждалих громадян, які працюють або несуть службу на підприємствах, установах та організаціях Шевченківського району м. Києва.

11)

Розрахунок видатків для виплати компенсацій та допомоги, надання пільг особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

12)

Відомість на виплату грошей (відрядження).

13)

Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих оздоровчих закладів.

14)

Довідки до Пенсійного фонду про нараховану заробітну плату для нарахування пенсій працівників.

15)

Звіт про експорт (імпорт) послуг.

16)

Податкова декларація збору: за спеціальне використання поверхневих та підземних вод; за спеціальне використання поверхневої води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод житлово-комунальними підприємствами; за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод для потреб виробництва; за спеціальне використання кар'єрної, шахтної, дренажної води.

17)

Податкова декларація з податку на додану вартість (Наказ N 1492). Розшифровка податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Наказ N 1492). Реєстр виданих та отриманих податкових накладних.

18)

Капітальні інвестиції (форма 2-інвестиції).

19)

Звіт про витрати на охорону навколишнього природного середовища та екологічні платежі (форма 1-екологічні витрати).

20)

Звіт про наявність і рух основних засобів, амортизацію (знос) (форма 11-ОЗ).

21)

Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії (форма 11-мтп) (Наказ N 222).

22)

Рахунки на оренду приміщення. Рахунки на відшкодування комунальних та експлуатаційних послуг. Акти виконаних робіт. Податкові накладні (Наказ N 1379).

23)

Податкова декларація плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

24)

Податковий звіт про використання коштів неприбутковими установами й організаціями.

25)

Звіт про суми податкових пільг.

26)

Звіт про наявність парку обчислювальної техніки (форма 2-інф).

27)

Заява на здійснення нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

28)

Перелік орендарів.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали