МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2011 року N 749

Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.10.2011 N 516

У зв'язку з проведенням організаційних заходів в центральному апараті Міністерства оборони України та відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року N 431-р наказую:

1. Внести до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.10.2011 N 516 "Про приймання цілісних майнових комплексів Міністерства оборони України до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України" такі зміни:

1.1. Перелік цілісних майнових комплексів державних підприємств та військових радгоспів Міністерства оборони України, які передаються до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, доповнити позицією 18 такого змісту:

"Державне підприємство Військовий племзавод "Чутове" 00845921 Полтавська обл., смт Чутове, вул. Будівельна, 2".

1.2. У назві посади члена комісії з приймання-передачі цілісних майнових комплексів державних підприємств та військових радгоспів Міністерства оборони України до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України Кур'яти О. А.:

слова "провідний спеціаліст відділу списання та утилізації" замінити словами "головний спеціаліст відділу реформування підприємств".

2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали