МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.08.2011

м. Київ

N 341

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 вересня 2011 р. за N 1093/19831

Про внесення змін до наказу Міністерства транспорту України від 12.07.99 N 359

Відповідно до підпункту 140.1.7 пункту 140.1 статті 140 Податкового кодексу України та на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 N 73 "Про граничні норми добових витрат для відрядження членів екіпажів суден, інших транспортних засобів та суми, що спрямовуються на їх харчування замість добових витрат" (Постанова N 73)

НАКАЗУЮ:

1. Унести до Інструкції про особливості відряджень членів екіпажів суден (інших транспортних засобів) та порядок виплати сум, що направляються на харчування членів екіпажів суден (інших транспортних засобів), затвердженої наказом Міністерства транспорту України від 12.07.99 N 359, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 06.08.99 за N 540/3833, такі зміни:

1.1. У преамбулі слова та цифри "розроблена на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.99 N 3 "Про граничні норми добових витрат і сум, що направляються на харчування (замість добових) членів екіпажів суден (інших транспортних засобів), що здійснюють діяльність за межами повітряного або митного кордону чи територіального моря (вод) України" виключити.

1.2. У пункті 1.4 розділу I слова та цифри "пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року N 663 "Про норми відшкодування витрат на відрядження в межах України та за кордон" замінити словами та цифрами "підпунктом 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 N 73 "Про граничні норми добових витрат для відрядження членів екіпажів суден, інших транспортних засобів та суми, що спрямовуються на їх харчування замість добових витрат" (Постанова N 73).

1.3. У розділі II:

пункт 2.2 викласти в такій редакції:

"2.2. Суми, що спрямовуються на харчування замість добових витрат для відрядження членів екіпажів суден, інших транспортних засобів, які провадять діяльність за межами митного кордону чи територіальних вод України, визначаються у галузевій угоді і не можуть перевищувати граничних норм добових витрат, установлених підпунктом 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 N 73 "Про граничні норми добових витрат для відрядження членів екіпажів суден, інших транспортних засобів та суми, що спрямовуються на їх харчування замість добових витрат" (Постанова N 73);

у пункті 2.8 слова "або в грошових одиницях, у яких було видано аванс" виключити;

пункт 2.9 викласти в такій редакції:

"2.9. Згідно з підпунктом 3 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 N 73 "Про граничні норми добових витрат для відрядження членів екіпажів суден, інших транспортних засобів та суми, що спрямовуються на їх харчування замість добових витрат" (Постанова N 73) добові витрати і суми, що спрямовуються на харчування (замість добових), розраховуються у валюті держави, до якої відряджаються члени екіпажів суден, інших транспортних засобів, або у вільно конвертованій валюті та виплачуються в іноземній валюті у розмірі, еквівалент якого за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, установленим Національним банком на день видачі коштів з каси уповноваженого банку, не перевищує граничних норм добових витрат".

1.4. Доповнити розділ II новим пунктом 2.10 такого змісту:

"2.10. Суми, що спрямовуються на харчування замість добових витрат для відрядження членів екіпажів повітряних суден, які виконують міжнародні рейси для провадження навігаційної діяльності чи перевезення пасажирів або вантажів за плату за межами повітряного або митного кордону України, визначаються у відповідній галузевій угоді і не можуть перевищувати граничних норм добових витрат, установлених підпунктом 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 N 73 "Про граничні норми добових витрат для відрядження членів екіпажів суден, інших транспортних засобів та суми, що спрямовуються на їх харчування замість добових витрат" (Постанова N 73).

2. Департаменту економіки та фінансів забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра К. Єфименка.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Професійної спілки
авіапрацівників України

І. Д. Звінник 

Заступник голови
Профспілки робітників
морського транспорту України

Г. Є. Кутянін

Голова Української
професійної спілки працівників
річкового транспорту

М. І. Барановська

Міністр фінансів України

Ф. Ярошенко

В. о. Першого заступника Голови
Державного комітету України
з питань регуляторної
політики та підприємництва

С. Свищева

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали