Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06 квітня 2016 року N 259

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.10.2018

м. Київ

N 819

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 жовтня 2018 р. за N 1183/32635

Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06 квітня 2016 року N 259

Відповідно до Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" (Закон N 2268-VIII), пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року N 18 "Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських" (Постанова N 18), з метою впорядкування виплати винагороди поліцейським в особливий період, під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях або проведення антитерористичної операції, інших заходів в умовах особливого періоду

НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06 квітня 2016 року N 259 "Про затвердження Інструкції про розміри та умови виплати винагороди поліцейським в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій" (Наказ N 259), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2016 року за N 657/28787, такі зміни:

1) заголовок наказу викласти в такій редакції:

"Про затвердження Інструкції про розміри та умови виплати винагороди поліцейським за безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях чи в антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду";

2) пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Інструкцію про розміри та умови виплати винагороди поліцейським за безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях чи в антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду, що додається.".

2. Затвердити Зміни до Інструкції про розміри та умови виплати винагороди поліцейським в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06 квітня 2016 року N 259 (Наказ N 259), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2016 року за N 657/28787, що додаються.

3. Управлінню взаємодії з Національною поліцією (Соколовський О. О.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 травня 2018 року.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Т. в. о. Голови Національної
поліції України

В. В. Аброськін

Керівник Секретаріату
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

Голова Державної служби
України з питань праці

Р. Т. Чернега

Перший заступник Голови
Державної служби України
у справах ветеранів війни та
учасників антитерористичної операції

І. В. Мальцев

Заступник Міністра
фінансів України

А. Граділь

Заступник Міністра
соціальної політики України

Л. Попова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
08 жовтня 2018 року N 819

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 жовтня 2018 р. за N 1183/32635

ЗМІНИ
до Інструкції про розміри та умови виплати винагороди поліцейським в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій (Наказ N 259)

1. Заголовок Інструкції викласти в такій редакції:

"Інструкція про розміри та умови виплати винагороди поліцейським за безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях чи в антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду".

2. У розділі I:

1) пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Ця Інструкція визначає умови та розміри виплати винагороди поліцейським за безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, в антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду (далі - Заходи).";

2) абзац другий пункту 3 викласти в такій редакції:

"У такому випадку винагорода виплачується таким членам сімей поліцейських: дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (осіб з інвалідністю з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні поліцейських, або батькам поліцейських рівними частками, якщо поліцейські не перебувають у шлюбі і не мають дітей.".

3. Розділ II викласти в такій редакції:

"II. Умови виплати винагороди поліцейським за безпосередню участь у Заходах

1. Винагорода виплачується поліцейським за безпосередню участь у Заходах.

2. Винагорода виплачується пропорційно часу участі в Заходах, що обраховується з дня фактичного початку участі поліцейських у Заходах до дня завершення такої участі, про що зазначається у відповідних наказах командирів.

3. Підтвердженням безпосередньої участі в Заходах для виплати винагороди є наказ центрального органу управління поліцією про визначення граничної чисельності поліцейських, що можуть бути залучені в Заходах, накази про відрядження (залучення) поліцейських до складу сил та засобів (у межах визначеної центральним органом управління граничної чисельності) та витяг із розпорядчого документа одного із органів військового управління (Генерального штабу Збройних сил України, штабу АТО, Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України, штабів оперативно-тактичних угруповань, інших уповноважених органів) про включення і виключення поліцейських до (зі) складу сил та засобів, що беруть безпосередню участь у Заходах.

4. Наказ про виплату винагороди видається з урахуванням документів, зазначених у пункті 3 цього розділу.".

4. У розділі III:

1) у назві розділу слова та абревіатуру "в особливий період та під час проведення АТО" замінити словами "за участь у Заходах";

2) пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Поліцейським за безпосередню участь у Заходах виплачується винагорода в розмірі 3200 гривень з розрахунку на місяць.".

 

Начальник Управління взаємодії з
Національною поліцією Міністерства
внутрішніх справ України

О. О. Соколовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали