МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 серпня 2011 року N 1985/5

Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 02.08.2007 N 597/5

Відповідно до статті 5 Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року в редакції Протоколу до неї 1997 року та з метою удосконалення порядку взаємодії з іноземними установами юстиції на підставі цієї Конвенції наказую:

1. Внести до наказу Міністерства юстиції України від 02.08.2007 N 597/5 "Про запровадження безпосередніх зносин органів юстиції в рамках Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах" такі зміни:

1.1. Доповнити наказ пунктом 22 такого змісту:

"22. Визначити Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головні управління юстиції в областях, містах Києві та Севастополі з 1 вересня 2011 року органами, уповноваженими на здійснення безпосередніх зносин з відповідними уповноваженими органами Договірних Сторін Протоколу стосовно клопотань про визнання та виконання судових рішень, які надсилаються, починаючи із зазначеної дати".

1.2. Пункт 3 після слів "процесуальних дій" доповнити словами "та клопотань про визнання та виконання судових рішень".

1.3. Пункт 4 викласти в такій редакції:

"4. Управлінню міжнародного приватного права і міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права та співробітництва (Руда Л. Р.)".

1.4. Доповнити наказ пунктом 52 такого змісту:

"52. Управлінню міжнародного приватного права і міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права та співробітництва (Руда Л. Р.), Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції (Дубовик С. О.) забезпечити систематичне навчання і методичне забезпечення працівників Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі з метою виконання пункту 22 цього наказу".

2. Управлінню міжнародного приватного права і міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права та співробітництва (Руда Л. Р.) довести цей наказ до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Лутковську В. В.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали