МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 червня 2011 року N 220

Про внесення змін до наказу Мінпаливенерго від 22.07.2009 N 368 із змінами

Відповідно до Генеральної угоди від 10.06.2009 N 268 про передачу повноважень на здійснення функцій управління державними корпоративними правами Міністерству палива та енергетики України, пункту 8.3.5 Статуту ВАТ "Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" та у зв'язку з кадровими змінами в центральному апараті Міненерговугілля наказую:

1. Вивести зі складу спостережної ради ВАТ "Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект", затвердженої наказом Мінпаливенерго України від 22.07.2009 N 368 "Про зміну складу спостережної ради ВАТ "Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" (із змінами), представників держави Терлецького Олега Романовича, Фольтова Івана Михайловича.

2. Призначити до складу спостережної ради ВАТ "Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" таких представників держави:

Кульчицьку Світлану Василівну - начальника відділу розвитку ядерної енергетики та законодавчих ініціатив Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Міненерговугілля;

Айсіна Айдина Абдурашитовича - віце-президента ДП "НАЕК "Енергоатом" (за згодою).

3. Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами (Фічов В. В.) повідомити письмово ВАТ "Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" про осіб, призначених до складу спостережної ради.

4. У наказі Мінпаливенерго від 22.07.2009 N 368 "Про зміну складу спостережної ради ВАТ "Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" слова "директора Департаменту ядерної енергетики та атомної промисловості Мінпаливенерго" замінити словами "заступника директора Департаменту - начальника управління ядерно-енергетичного комплексу Міненерговугілля".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали