МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2012 року N 160

Про внесення змін до наказу Мінвуглепрому від 18.12.2009 N 580

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", враховуючи лист голови ліквідаційної комісії ДХК "Луганськшахтобуд" Козлова А. Д. від 01.08.2011 N 7-01 та клопотання арбітражного керуючого Сиволобова М. М. (лист від 18.01.2012 N 7), наказую:

1. Внести до наказу Мінвуглепрому від 18.12.2009 N 580 "Про ліквідацію ДХК "Луганськшахтобуд" такі зміни:

1.1. Пункти 3, 4, 5 викласти в такій редакції:

"3. Призначити головою ліквідаційної комісії ДХК "Луганськ-шахтобуд" арбітражного керуючого Сиволобова Максима Марковича (ідентифікаційний номер [...]), увільнивши від виконання обов'язків голови ліквідаційної комісії цього підприємства Козлова Анатолія Дмитровича (ідентифікаційний код [...]).

4. Козлову А. Д. у триденний термін після отримання наказу передати, а голові ліквідаційної комісії ДХК "Луганськшахтобуд" Сиволобову М. М. прийняти печатку, штампи та відповідну документацію ДХК "Луганськшахтобуд", що оформити актами приймання-передачі.

5. Голові ліквідаційної комісії ДХК "Луганськшахтобуд" Сиволобову М. М.:

5.1. Надати Міненерговугілля України план заходів щодо завершення ліквідаційної процедури ДХК "Луганськшахтобуд" у 10-денний термін з дня отримання цього наказу.

5.2. У встановленому порядку:

- забезпечити інвентаризацію та оцінку наявного майна підприємства та складання проміжного ліквідаційного балансу для подання його на затвердження Міненерговугілля України у двомісячний термін після отримання цього наказу;

- вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості підприємства та розрахуватися з кредиторами;

- здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією підприємства.

5.3. Забезпечити складання ліквідаційного балансу та подання його з висновками ліквідаційної комісії Міненерговугілля на затвердження.

5.4. У випадку, якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в установленому законодавством порядку звернутися до Господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля України.

5.5. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, яка передбачена законодавством, забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для проведення державної реєстрації припинення діяльності ДХК "Луганськшахтобуд".

5.6. Письмово звітувати щомісяця про хід виконання робіт із ліквідації підприємства Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

5.7. Ліквідацію підприємства здійснити у термін до 31.12.2012.

5.8. Після завершення ліквідації ДХК "Луганськшахтобуд" надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України інформацію про вилучення цього підприємства з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали