МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 березня 2012 року N 573

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до наказу МНС України від 07.04.2011 N 347 "Про затвердження складу експертної комісії МНС з проведення експертизи цінності документів"

Наказ втратив чинність у частині призначення голови комісії(згідно з наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 23 березня 2012 року N 634) (Наказ N 634)

Відповідно до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", з урахуванням Правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, затверджених наказом Державного комітету архівів України від 16.03.2001 N 16, Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року N 1004, з метою своєчасної організації підготовки та проведення експертизи цінності документів, їх відбору і підготовки для передачі на державне зберігання до Центрального державного архіву вищих органів влади України та у зв'язку з проведеними організаційно-штатними і кадровими змінами в апараті МНС наказую:

1. Звільнити Болотських Михайла Васильовича від виконання обов'язків голови експертної комісії Міністерства з проведення експертизи цінності документів (далі - ЕК МНС України).

2. Призначити головою ЕК МНС України першого заступника Міністра Бута Віталія Петровича.

3. Внести зміни до наказу МНС від 07.04.2011 N 347 "Про затвердження складу експертної комісії МНС з проведення експертизи цінності документів" (Наказ N 347), а саме:

виключити зі складу експертної комісії Міністерства Триобчука І. В. і Смирнова Д. О.

включити до її складу:

Товтина
Ярослава Ярославовича

головного спеціаліста відділу закупівель, гуманітарної допомоги та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року

Харка
Олексія Васильовича

головного спеціаліста відділу внутрішнього аудиту Управління внутрішнього аудиту, безпеки, запобігання та виявлення корупції.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту організаційно-контрольної роботи Бойка А. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали