МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2012 року N 631

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до наказу МНС від 06.01.2011 N 15 "Про підвищення оперативної готовності центрального апарату МНС до дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій"

З метою удосконалення порядку чергування посадових осіб, які призначаються Міністром відповідальними по МНС, підвищення готовності апарату Міністерства до дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та посилення контролю за виконанням заходів у головних територіальних управліннях (територіальних управліннях) МНС наказую:

1. Внести зміни до наказу МНС від 06.01.2011 N 15 "Про підвищення оперативної готовності центрального апарату МНС до дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій" (Перелік N 15), зокрема:

викласти додаток 1 "Перелік посад, з числа яких Міністром призначаються відповідальні по Міністерству" у новій редакції, що додається;

пункт 1 додатка 2 "Інструкція відповідального по Міністерству" викласти у такій редакції:

"1. Відповідальний по Міністерству призначається з числа заступників Міністра, керівників Державного агентства України з управління зоною відчуження, Департаменту управління рятувальними силами, Департаменту цивільного захисту та їх заступників, помічників Міністра, визначених у додатку 1.";

пункт 4 додатка 2 "Інструкція відповідального по Міністерству" доповнити абзацом 2, виклавши його у наступній редакції:

"посадовим особам, які призначаються відповідальними по Міністерству у вихідні та святкові дні, доповідати особисто Міністру про оперативну обстановку щодо виникнення на території України надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та резонансних подій з приміщення начальника чергової зміни МНС на 10 годину."

2. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра, організувати чергування відповідальних посадових осіб у підпорядкованих структурах та забезпечити своєчасне інформування оперативно-чергової служби МНС про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій і резонансних подій у визначених сферах діяльності.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 

Додаток 1
до наказу МНС
22.03.2012 N 631

ПЕРЕЛІК
посад, з числа яких Міністром призначаються відповідальні по Міністерству

1. Перший заступник Міністра

2. Заступник Міністра - керівник апарату

3. Заступник Міністра

4. Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження та його заступники

5. Директор Департаменту управління рятувальними силами та його заступники

6. Директор Департаменту цивільного захисту та його заступники

7. Помічники Міністра (Казьмін В. М., Колєсніченко Ю. Ю., Парашин С. К., Рева В. Г., Руснак І. С.)

 

Перший заступник Міністра

В. Бут

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали