МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 березня 2012 року N 197

Про внесення змін до наказу МОЗ України від 02.03.2012 N 150 "Про підготовку та проведення розширеного засідання колегії Міністерства охорони здоров'я України з підбиття підсумків діяльності у 2011 році" (План N 150)

У зв'язку з кадровими змінами в Міністерстві охорони здоров'я України наказую:

1. Вивести зі складу робочої групи з підготовки та проведення засідання колегії Калішенко Галину Миколаївну, заступника Міністра охорони здоров'я України - керівника апарату.

2. Ввести до складу робочої групи з підготовки та проведення засідання колегії Богачева Романа Михайловича, заступника Міністра охорони здоров'я України - керівника апарату.

3. У тексті Плану організаційних заходів з підготовки та проведення розширеного засідання Колегії Міністерства охорони здоров'я України "Про підсумки діяльності у 2011 році, завдання щодо реформування та перспективного розвитку галузі охорони здоров'я" (План N 150) прізвище та ініціали "Калішенко Г. М." замінити на "Богачев Р. М.".

Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали