МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 червня 2011 року N 373

Про внесення змін до наказу МОЗ від 07.10.2005 N 524

З метою раціонального і цільового використання біохімічних аналізаторів, що надані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році, враховуючи лист директора Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ від 04.04.2011 N 435 щодо можливості передати біохімічний аналізатор для потреб інших регіонів та листа начальника Головного управління охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.04.2011 N 01/792 щодо потреби у біохімічному аналізаторі, наказую:

1. Унести до наказу МОЗ України від 07.10.2005 N 524 "Про розподіл біохімічних аналізаторів, що надані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році" такі зміни:

1.1. Пункт 1 наказу викласти у наступній редакції:

"Визначити Кримський республіканський, Дніпропетровський, Донецький, Запорізький, Івано-Франківський, Миколаївський, Полтавський, Харківський, Херсонський, Чернівецький обласні центри СНІДу та Севастопольський міський центр СНІДу отримувачами біохімічних аналізаторів, що надані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році.";

1.2. Пункт 2 наказу викласти у наступній редакції:

"Затвердити Розподіл біохімічних аналізаторів для центрів профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України, що додається.";

1.3. Пункт 3 наказу викласти у наступній редакції:

"Головним лікарям Кримського республіканського, Дніпропетровського, Донецького, Запорізького, Івано-Франківського, Миколаївського, Полтавського, Харківського, Херсонського, Чернівецького обласних центрів СНІДу та Севастопольського міського центру СНІДу, відповідальним особам закладів-отримувачів біохімічних аналізаторів, що надані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році:".

2. Унести до Розподілу біохімічних аналізаторів для центрів профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України, затвердженого наказом МОЗ від 07.10.2005 N 524, такі зміни:

2.1. У позиції 1 у графі 5 цифру "1" замінити цифрою "0".

2.2. Доповнити новою позицією такого змісту:

12

Чернівецький

BTS-370 Plus BIOSYSTEMS

Іспанія

1

3. Директору Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ забезпечити передачу біохімічного аналізатора відповідно до внесених змін.

4. Начальнику Головного управління охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації забезпечити отримання біохімічного аналізатора у відповідності до внесених змін.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на голову Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам Черенько С. О.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали