МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 червня 2011 року N 385

Про внесення змін до наказу МВС України від 04.04.2011 N 118 "Про впорядкування організації роботи працівника Державтоінспекції МВС України під час нагляду за дорожнім рухом та оцінки його діяльності"

З метою оптимізації роботи підрозділів ДПС ДАІ та впровадження нових форм і методів несення дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС наказую:

1. Внести зміни до наказу МВС України від 04.04.2011 N 118 "Про впорядкування організації роботи працівника Державтоінспекції МВС України під час нагляду за дорожнім рухом та оцінки його діяльності" із змінами та доповненнями, внесеними наказом МВС України від 14.06.2011 N 325 (далі - наказ), наступного змісту:

1.1. Підпункт 1.1 виключити. У зв'язку з цим підпункти 1.2 - 1.9 вважати підпунктами 1.1 - 1.8 відповідно.

1.2. Підпункт 1.6 викласти в такій редакції:

"1.6. Переглянути діючі дислокації несення служби нарядами дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, визначивши центром маршрутів патрулювання на дорогах державного значення виключно стаціонарні пости ДПС ДАІ.

1.6.1. У населених пунктах поза межами автомобільних доріг державного значення несення служби нарядами дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС здійснювати виключно в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод, на аварійно-небезпечних ділянках та в місцях проведення спеціальних заходів.

1.6.2. Не допускати несення дорожньо-патрульної служби на дорогах державного значення в пішому порядку, крім випадків забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення спеціальних заходів.".

1.3. Доповнити наказ підпунктами 1.7 - 1.9 наступного змісту:

"1.7. Кількість особового складу для несення служби на стаціонарному посту ДПС ДАІ повинна бути достатньою для оперативного реагування на ускладнення дорожньої обстановки та виїзду на місце дорожньо-транспортної пригоди в межах закріплених територій, але не менше 4 працівників дорожньо-патрульної служби ДАІ в зміну.

1.8. Рух від стаціонарного посту ДПС ДАІ до місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди, ускладнень дорожнього руху чи затримання злочинців або надання допомоги учасникам дорожнього руху повинен здійснюватись з включеними спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору.

1.9. Зупинка транспортного засобу правопорушника для припинення порушення правил дорожнього руху під час руху патрульним автомобілем дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС повинна здійснюватись з одночасним вмиканням спеціального світлового сигнального пристрою червоного кольору.".

У зв'язку з цим підпункти 1.7 та 1.8 вважати підпунктами 1.10 та 1.11 відповідно.

1.4. Доповнити наказ підпунктом 1.12 такого змісту:

"1.12. Відповідальність за порушення вимог цього наказу покласти безпосередньо на начальників У(В)ДАІ в регіонах.".

1.5. Пункт 2 наказу викласти в такій редакції:

"2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Попкова С. Є.".

2. Наказ надіслати за належністю.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали