ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 липня 2011 року N 163

Про внесення змін до окремих наказів Головдержслужби з питань трудового розпорядку та службової дисципліни

З метою забезпечення практичної реалізації статей 10 та 20 Закону України "Про державну службу" з урахуванням пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 1993 року N 1010 "Про тривалість робочого дня для працівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування" наказую:

1. Внести до Регламенту Головного управління державної служби України та його територіальних органів, затвердженого наказом Головдержслужби від 26 березня 2008 року N 71, наступні зміни:

1.1. пункт 1 параграфа 21 розділу 7 викласти в редакції:

"1. Нормальна тривалість робочого часу працівників центрального апарату та територіальних органів Головдержслужби не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Норма робочого часу у робочі дні з понеділка по четвер становить 8 годин 15 хвилин, а в п'ятницю - 7 годин.

У разі необхідності з метою своєчасного і якісного виконання своїх трудових обов'язків працівники центрального апарату та територіальних органів Головдержслужби можуть працювати понад норму робочого часу.

Робота понад норму робочого часу не може носити постійний характер.";

1.2. пункт 9 параграфа 21 розділу 7 викласти в редакції:

"9. Перший заступник, заступники Начальника Головдержслужби в робочий час можуть бути відсутні на робочому місці у випадку направлення їх Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) у місцеве відрядження за службовою необхідністю або з інших поважних причин за погодженням з Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) та повідомляють про свою відсутність Начальника Головдержслужби (посадову особу, яка виконує його обов'язки), а у разі відсутності такої можливості - начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника та кадрової роботи - прес-секретаря (посадову особу, яка виконує його обов'язки) або працівника приймальні Начальника Головдержслужби (працівника приймальні посадової особи, яка виконує його обов'язки).

Керівники структурних підрозділів центрального апарату Головдержслужби повідомляють про свою відсутність за службовою необхідністю у робочий час безпосереднього керівника (посадову особу, яка виконує його обов'язки) або заступника Начальника Головдержслужби, у тому числі першого, згідно з розподілом обов'язків.

З метою забезпечення ефективної роботи Головдержслужби, виконання покладених службових обов'язків, своєчасного і точного виконання завдань і вказівок, наданих Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки), перший заступник, заступники Начальника Головдержслужби можуть залишатися на роботі або бути викликані на роботу Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) у позаробочий час та залишають робоче місце у таких випадках з дозволу Начальника Головдержслужби (посадової особи, яка виконує його обов'язки).

Керівники структурних підрозділів центрального апарату Головдержслужби можуть залишатися на роботі або бути викликані на роботу з цією ж метою відповідним керівником у порядку підлеглості або Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) у позаробочий час та залишають робоче місце у таких випадках з дозволу безпосереднього керівника (посадової особи, яка виконує його обов'язки), заступника Начальника Головдержслужби, у тому числі першого, згідно з розподілом обов'язків, або Начальника Головдержслужби (посадової особи, яка виконує його обов'язки).";

1.3. пункт 10 параграфа 21 розділу 7 виключити.

2. Внести до Правил внутрішнього трудового розпорядку Головного управління державної служби України, затвердженого наказом Головдержслужби від 15 червня 2004 року N 86, наступні зміни:

2.1. пункт 5.1 розділу 5 після абзацу восьмого доповнити абзацами такого змісту:

"У разі необхідності з метою своєчасного і якісного виконання своїх трудових обов'язків працівники центрального апарату та територіальних органів Головдержслужби можуть працювати понад визначеної тривалості щоденної роботи.

Праця понад визначеної тривалості щоденної роботи не може носити постійний характер.

Перший заступник, заступники Начальника Головдержслужби в робочий час можуть бути відсутні на робочому місці у випадку направлення їх Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) у місцеве відрядження за службовою необхідністю або з інших поважних причин за погодженням з Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) та повідомляють про свою відсутність Начальника Головдержслужби (посадову особу, яка виконує його обов'язки), а у разі відсутності такої можливості - начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника та кадрової роботи - прес-секретаря (посадову особу, яка виконує його обов'язки) або працівника приймальні Начальника Головдержслужби (працівника приймальні посадової особи, яка виконує його обов'язки).

Керівники структурних підрозділів апарату Головдержслужби повідомляють про свою відсутність за службовою необхідністю у робочий час безпосереднього керівника (посадову особу, яка виконує його обов'язки) або заступника Начальника Головдержслужби, у тому числі першого, згідно з розподілом обов'язків.

З метою забезпечення ефективної роботи Головдержслужби, виконання покладених службових обов'язків, своєчасного і точного виконання завдань і вказівок, наданих Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки), перший заступник, заступники Начальника Головдержслужби можуть залишатися на роботі або бути викликані на роботу Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) у позаробочий час та залишають робоче місце у таких випадках з дозволу Начальника Головдержслужби (посадової особи, яка виконує його обов'язки).

Керівники структурних підрозділів апарату Головдержслужби можуть залишатися на роботі або бути викликані на роботу з цією ж метою відповідним керівником у порядку підлеглості або Начальником Головдержслужби (посадовою особою, яка виконує його обов'язки) у позаробочий час та залишають робоче місце у таких випадках з дозволу безпосереднього керівника (посадової особи, яка виконує його обов'язки), заступника Начальника Головдержслужби, у тому числі першого, згідно з розподілом обов'язків, або Начальника Головдержслужби (посадової особи, яка виконує його обов'язки).".

3. Адміністративно-фінансовому департаменту ознайомити з цим наказом першого заступника Начальника Головдержслужби, заступників Начальника Головдержслужби, керівників структурних підрозділів, керівників територіальних органів.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник Головдержслужби

Т. Мотренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали