Додаткова копія: Про внесення змін до Переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 травня 2019 року N 287

Про внесення змін до Переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України

Відповідно до статті 24 Закону України "Про телекомунікації", Положення про порядок визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку, затвердженого наказом Адміністрації Держспецзв'язку від 17 березня 2014 року N 115 (Положення N 115), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10 квітня 2014 року за N 405/25182, та протоколу засідання від 21 травня 2019 року N 05/19 Технічної комісії Адміністрації Держспецзв'язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, та погодження застосування засобів телекомунікацій наказую:

1. Внести зміни до Переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, затвердженого наказом Адміністрації Держспецзв'язку від 30 травня 2014 року N 260 (Перелік N 260), у редакції наказу Адміністрації Держспецзв'язку від 18 січня 2019 року N 22 (Перелік N 22), що додаються.

2. Департаменту розвитку електронних комунікацій Адміністрації Держспецзв'язку забезпечити протягом п'яти робочих днів з дня підписання цього наказу його розміщення на офіційному веб-сайті Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 

Голова Служби

Л. О. Євдоченко

 

Додаток
до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
24.05.2019 N 287

ЗМІНИ
до Переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (Перелік N 260)

1. Розділ "Технічні засоби телекомунікацій" доповнити новими пунктами 343 - 348 такого змісту:

Технічні засоби телекомунікацій

1

2

3

4

5

6

343.

Комплекс комутаційного обладнання (у конфігурації установчо-виробничої АТС, ємністю до 1000 номерів) "Compatel", версія ПЗ - Asteriskversion 13.18.5

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.TR.030.072078-18 від 23.04.2019 до 22.04.2020

ТОВ "КОМПАТЕЛ ЮКРЕЙН", Україна

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ТОВ "КОМПАТЕЛ ЮКРЕЙН" з використанням інтерфейсів:
- з'єднувальних ліній 2048 кбіт/с (E1) сигналізація СКС7 (підсистеми MTP-2, MTP-3, ISUP)
- Ethernet10/100/1000BASE-T (протоколи: IP, TCP, UDP, RTP, RTCP, FTP, SSH, RTP, HTTP, SIP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

344.

Комплекс обладнання коротких повідомлень (SMS) SMSC моделі MobilTEK SMSC, версія ПЗ - 5

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.TR.030.073016-19 від 23.04.2019 до 22.04.2020

"MOBILTEK LTD.", Велика Британія

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "ВФ Україна" для реалізації послуги коротких повідомлень (SMS) з використанням інтерфейсів Ethernet10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, HTTP, SFTP, SSH, SMPP 3.4, Diameter, SIGTRAN (SCTP, M3UA), SCCP, TCAP, MAP)
Адреса встановлення: м. Київ, пр. Перемоги, 49/2

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

345.

Комплекс обладнання додаткових послуг оператора стільникового зв'язку моделі "DMS-EIR", версія ПЗ - DMS/EIR; SC.DMS; SC.EIR

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.TR.030.009085-19 від 18.02.2019 до 17.02.2020

Пайове товариство "BAMBOO GROUP", Естонія

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "ВФ Україна" для формування та керування налаштуваннями додаткових сервісів користувачів, з підтримкою функції регістру ідентифікації обладнання користувачів (EIR) з використанням інтерфейсів Ethernet1000BASE-T (протоколи IP, TCP, SIGTRAN (SCTP, M3UA), SCCP, TCAP, MAP, SFTP, HTTPS, SMPP, Diameter)
Адреса встановлення: м. Київ, вул. Зрошувальна, 5

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

346.

Маршрутизатор серії Quidway моделі NE40E-X8, версія ПЗ - V600 та V800

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.TR.030.079051-19 від 10.05.2019 до 09.05.2020

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ТОВ "лайфселл" (маршрутизатор рівня ядра L3/L4 та граничний маршрутизатор мереж передавання даних) з використанням інтерфейсів Ethernet: 1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX/LH/EX/ZX, 10GBASE-LR/ER, 40GBASE-LR4, 100GBASE-LR4 (протоколи: TCP, UDP, IP (v4/v6), ICMP, ARP, SNMP, STP, RSTP, MSTP, RIP, OSPF, BGP, IS-IS, MPLS, MP-BGP, RSVP, LDP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

347.

Мультиплексор торговельної марки RAD моделей:
- Megaplex-4100, Megaplex-4104, версії ПЗ - 4.xx, 5.xx;
- Megaplex-2100, Megaplex-2104, версії ПЗ - 13.xx, 14.xx, 15.xx

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності N 1О094.006992-19 від 25.04.2019

"Rad data Communication Ltd.", Ізраїль

Може застосовуватись в ТМЗК для виконання функцій мультиплексування (термінальний мультиплексор (TM - Terminal Multiplxer), мультиплексор вводу-виводу (ADM - Add-Drop Multiplexer), цифрового крос-з'єднувача (DXC -Digital Cross-Connection)) та доступу з використанням інтерфейсів:
- SDH (рівень STM-1/4), PDH (E1),
- IDSL, SHDSL,
- Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX/ZX,
- 2-х проводових з'єднувальних ліній,
- 2-х проводових аналогових ліній, 2/4-х проводових з'єднувальних ліній (сигналізація E&M), ISDN BRI (S0) (сигналізація DSS1 (АЦСС-1)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

348.

Система управління телекомунікаційним обладнанням "RAD" моделі RADview (версія ПЗ - 4.xx або 5.xx, або 6.xx)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності N 1О094.006993-19 від 25.04.2019

"Rad data Communication Ltd.", Ізраїль

Може застосовуватись в ТМЗК для виконання функцій технічного обслуговування та експлуатації обладнання торговельної марки RAD з використанням інтерфейсів Ethernet10/100/1000BASE-T (протоколи: TCP, UDP, IP, ICMP, SNMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

2. Розділ "Телекомунікаційне кінцеве (термінальне) обладнання" доповнити новими пунктами 176 - 179 такого змісту:

Телекомунікаційне кінцеве (термінальне) обладнання

1

2

3

4

5

6

176.

Волоконно-оптичне мережне закінчення (ONT) моделі InnboxG21

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.TR.030.076003-19 від 23.04.2019 до 22.04.2020

"Iskratel, Telekomunikacijskisistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: GPON; Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, IGMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

177.

Комутатор Ethernet моделей DGS-3000-10L, DGS-3000-20L, DGS-3000-28L, DGS-3000-52L, версія ПЗ - 4.02.B009

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA2.5.095.00034-18 від 21.12.2018

"D-Link Corporation Ltd.", Тайвань, провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T (протоколи Ethernet, ARP, DHCP, IGMP, IP, RSTP, TCP, UDP, VLAN, RADIUS, SNMP, SNTP, Telnet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

178.

Комутатор Ethernet моделей DGS-3000-28X, DGS-3000-28XS, DGS-3000-52X, версія ПЗ - 4.02.B009

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA2.5.095.00035-18 від 21.12.2018

"D-Link Corporation Ltd.", Тайвань, провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T (протоколи Ethernet, ARP, DHCP, IGMP, IP, RSTP, TCP, UDP, VLAN, RADIUS, SNMP, SNTP, Telnet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

179.

Комутатор Ethernet моделей DGS-3000-28LP, DGS-3000-28XMP, версія ПЗ - 4.02.B009

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA2.5.095.00036-18 від 26.12.2018

"D-Link Corporation Ltd.", Тайвань, провінція Китаю

Можуть застосовуватись при підключенні до ТМЗК з підтримкою технологій PoE+ (Powerover Ethernet) за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T (протоколи ARP, Telnet, VLAN, IGMP, RSTP, IP, TCP, UDP, SNMP, DHCP, RADIUS, RIP, OSPF, PPPoE)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 24.05.2019 N 287

 

Директор Департаменту розвитку
електронних комунікацій
Адміністрації Держспецзв'язку

М. М. Ткаченко




 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали