ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 березня 2018 року N 151

Про внесення змін до Переліку уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу

Відповідно до Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 N 235 (Постанова N 235) та Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 17.10.2017 N 384 (Порядок N 384), наказую:

1. Внести зміни до Переліку уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України без відповідного дозволу, передбаченого статтею 281 Закону України "Про видавничу справу", а також здійснюють її вилучення з обігу, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 12.02.2018 N 86 (Перелік N 86), виклавши його в редакції, що додається.

2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Божко С. М.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б. О.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко

 

Додаток 1
до наказу Держкомтелерадіо
12.02.2018 N 86
(в редакції наказу Держкомтелерадіо
від 12.03.2018 N 151)

ПЕРЕЛІК
уповноважених посадових осіб Держкомтелерадіо, які складають та підписують протоколи про накладення адміністративно-господарського штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону України "Про видавничу справу", а також здійснюють її вилучення з обігу

1. ОЛІЙНИК С. Д., начальник управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції.

2. ЛАТАЙ О. А., заступник начальника управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції - начальник відділу ведення реєстру видавничої продукції.

3. ОЛЕНЮК Р. М., заступник начальника управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції - начальник відділу контролю за розповсюдженням видавничої продукції.

4. РОЗУМЕНКО В. О., головний спеціаліст відділу контролю за розповсюдженням видавничої продукції управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали