МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 вересня 2011 року N 531

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 16.03.2011 N 19 (Наказ N 19), пунктом 6 такого змісту:

6.

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"

Запобігатиме реалізації на внутрішньому ринку неякісних моторних палив, унеможливить ухилення від сплати податків, дозволить створити рівні умови діяльності у сфері виробництва та реалізації моторних палив для усіх суб'єктів господарювання та зменшити забруднення навколишнього природного середовища

Розроблено з власної ініціативи

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали