МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2012 року N 47

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1, пунктами 4 та 5 такого змісту:

4.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку створення страхового запасу природного газу"

Покриття дефіциту ресурсів природного газу, що може виникнути при постачанні газу споживачам, у тому числі у разі виникнення форс-мажорних обставин, і стабілізації газового ринку України.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 N 44390/1/1-10 до Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" від 08.07.2010 N 2467-VI, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 18.08.2010. (інд. 31)

5.

Наказ Міненерговугілля "Про затвердження Порядку розроблення та погодження прогнозного річного балансу надходження та розподілу природного газу в Україні, планового (розрахункового) балансу надходження та розподілу природного газу та формування планового розподілу постачання природного газу споживачам"

Запровадження механізму взаємовідносин усіх учасників газового ринку на всіх етапах проходження газу від видобутку, закупівлі газу, у тому числі імпортованого, та реалізації його кінцевим споживачам. Результатом стане посилення дисципліни постачання та використання природного газу.

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали