МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 січня 2012 року N 35

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1, пунктом 3 такого змісту:

3.

Проект спільного наказу Міненерговугілля, Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури "Про внесення змін до Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України"

основною метою прийняття запропонованого проекту спільного наказу є необхідність в контролі держави за обов'язковим запровадженням безперервного та безумовного контролю за якістю отримуваних АЗС нафтопродуктів шляхом визначення відповідального суб'єкта господарської діяльності.

з метою вдосконалення нормативно-правової бази в галузі перевезень автомобільним транспортом нафти і нафтопродуктів та приведення її у відповідність до чинного законодавства України.

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали