МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 лютого 2012 року N 124

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 8 такого змісту:

8.

Наказ Міненерговугілля України "Про затвердження Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії між електропередавальною організацією та її споживачами".

Упорядкування взаємовідносин між електропередавальними організаціями і споживачами у питаннях перетікання реактивної електроенергії відповідно до ринкових умов в електроенергетиці України у напрямку компенсації реактивної потужності, зниження втрат активної електроенергії та забезпечення рівнів напруги в електромережах згідно з нормативними показниками.

З власної ініціативи, приведення у відповідність до чинного законодавства.
(Інд. 32)

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали