МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 лютого 2012 року N 125

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 7 такого змісту:

7.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, здешевлення кредитів для технічного переоснащення зазначених підприємств"

Приведення нормативно-правових актів у відповідність до бюджетного законодавства з метою фінансування проектів будівництва вугле- та торфодобувних підприємств та надання компенсації відсотків за користування кредитами, що залучалися для технічного переоснащення, у тому числі технічне переоснащення державних торфодобувних підприємств.

Відповідно до пункту 7 протоколу N 95 засідання Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 року щодо розроблення порядків використання бюджетних коштів і паспортів бюджетних програм, Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI).
(Інд. 34)

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали