МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 лютого 2012 року N 112

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до нього, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 6 такого змісту:

6.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. N 283"

Дозволить удосконалити процеси встановлення ефективного контролю за якістю нафти, нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів при їх транспортуванні та в мережі автозаправних комплексів із застосуванням нових програм в роботі.

З метою вдосконалення нормативно-правової бази в галузі нафтоперевезень автомобільним транспортом та приведення її у відповідність до чинного законодавства України.
(Інд. 31)

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали