МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 лютого 2012 року N 131

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 9 такого змісту:

9.

Наказ Міненерговугілля "Про затвердження Вимог до контейнерів для зберігання високоактивних радіоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440"

Метою розроблення Вимог до контейнерів та упаковок для довгострокового зберігання високоактивних відходів від переробки відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 є встановлення вимог до захисних властивостей контейнерів та характеристик упаковок відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440, конструкцій, матеріалів, виготовлення, маркування, методів контролю якості упаковок для довгострокового зберігання відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440 та до їх складових - контейнерів та форм відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР-440.

Згідно з Енергетичною стратегією України на період до 2030 року, затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.03.2006 N 146-р.

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали