МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 березня 2012 року N 150

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктом 10 такого змісту:

"

10.

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування" (щодо оптимізації податкового навантаження на підприємства нафтогазового комплексу)

Дозволить стабілізувати та наростити обсяги вуглеводнів власного видобутку та знизити рівень енергозалежності України від імпорту вуглеводнів за рахунок спрямування вивільнених від сплати податків коштів на капітальні вкладення в нарощування сировинної бази, введення в розробку нових родовищ або покладів, облаштування нових експлуатаційних свердловин.

З власної ініціативи. (Інд. 31)

".

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали