МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 березня 2012 року N 205

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731, із змінами та доповненнями до неї, наказую:

1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Міненерговугілля від 05.01.2012 N 1 (План N 1), пунктами 12, 13 та 14 такого змісту:

12.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження видів аварійно-рятувальних робіт, що здійснюються воєнізованими гірничорятувальними загонами Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, витрати на проведення яких підлягають відшкодуванню та Порядку відшкодування цих витрат"

Забезпечить відшкодування вартості виконаних окремих видів аварійно-рятувальних робіт відповідними підприємствами, установами, організаціями та ін., що сприятиме до зменшення видатків державного бюджету на фінансування гірничорятувальних заходів.

На виконання статті 20 Закону України "Про аварійно-рятувальні служби" та доручення Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. від 02.09.2011 N 40412/4/1-11.

13.

Постанова Кабінету Міністрів України "Питання надання підрозділами Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості додаткових платних послуг"

Дозволить законодавчо врегулювати надання підрозділами ДВГРС додаткових платних послуг, визначити умови надання і порядок розрахунку їх вартості.

Відповідно до статті 7 Закону України "Про аварійно-рятувальні служби", у зв'язку з втратою чинності з 1 січня 2012 року постанови Кабінету Міністрів від 17 травня 2002 року N 644 "Про затвердження переліку додаткових платних послуг, які надаються аварійно-рятувальними службами".

14.

Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про затвердження Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України"

Дозволить привести нормативно-правові акти Міненерговугілля у відповідність до чинного законодавства та врегулювати діяльність ДВГРС.

Відповідно до статті 9 Закону України "Про аварійно-рятувальні служби", статті 29 Гірничого закону України, Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382 (Положення N 382/2011).

2. Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.) забезпечити базове, повторне, періодичне відстеження регуляторних актів, зазначених у пункті 1 наказу, після його підписання відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 N 308.

3. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити розміщення цього наказу на Web-сайті Міненерговугілля.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали