МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2011 року N 705

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом МОЗ від 09.12.2010 N 1084 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік" (План N 1084) (далі - План), доповнивши його новими позиціями, що додаються.

2. Управлінню стратегічного планування та аналітичного забезпечення забезпечити оприлюднення внесених змін до Плану (План N 1084) на веб-сайті МОЗ України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 

Додаток
до наказу МОЗ України
26.10.2011 N 705

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 1084)

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

Проект наказу МОЗ України "Про затвердження Порядку здійснення контролю за діяльністю закладів охорони здоров'я та наукових установ незалежно від їх підпорядкування, пов'язану з трансплантацією органів, тканин і клітин"

Відповідно до Закону України "Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2007 N 1100 "Про заходи щодо організації діяльності закладів охорони здоров'я та наукових установ, пов'язаної з трансплантацією органів, тканин і клітин"

IV квартал 2011 року

Міністерство охорони здоров'я України, Департамент лікувально-профілактичної допомоги

 

Директор Департаменту
лікувально-профілактичної допомоги

М. К. Хобзей

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали